Виготовлення акваріумів

Під словами "виготовлення акваріумів" все частіше розуміють як виробництво самих акваріумів, так і якісних меблів для них, а часом і складних інженерних споруд. За сучасними вимогами, готовий виріб має, у поєднанні з надійністю передових технологій, відповідати рівню вишуканого інтер'єру, а також у деяких випадках відтворювати красу первозданних природних форм.

У нашій компанії працюють досвідчені акваріумні конструктори, інженери та майстри своєї справи, які розпочинали свою професійну діяльність ще задовго до утворення нашої компанії. Тому накопичений досвід гарантує найвищу якість наших виробів. Так як у нас своє акваріумне та меблеве виробництво - ми реалізуємо весь спектр робіт, представлених на ринку послуг з виготовлення акваріумів та декоративних водоспадів: акваріуми із силікатного скла, тумби під акваріуми, металоконструкції під акваріум, освітлювальні системи для акваріумів, кришки з високоякісного пластику масиву дерева, сучасних вологостійких матеріалів, весь спектр робіт із МДФ та ДСП. Підвищеним попитом користується обробка акваріумних меблів імпортними пластиками, що мають декоративні та високі експлуатаційні властивості. Використовуємо різні полімерні матеріали, що імітують камінь, дерево, мальовничий підводний рельєф. Створюємо природні композиції для дому, офісу та на присадибних ділянках. Виготовляємо кам'яні гірки, водоспади, разом із фітодизайном, заселяємо ставок ставковими рослинами.

Взаємодіємо з дизайнерами та архітекторами, беремо участь у розробці вбудованих конструкцій. Виконуємо замовлення на виготовлення акваріумів від настільних до багатотонних, які потребують фундаментальних знань та серйозних інженерних розрахунків. Працюємо за договорами та гарантуємо високу якість наших робіт та виробів.
 
Термін виготовлення акваріумів від 7 до 40 робочих днів.
 
Зв'яжіться з нашими фахівцями:
Тел. +38 098 800 20 03, (044) 593-38-18
Адреса: м. Київ, проспект Бажана 10; м. Осокорки